Wy..grajmy dla Jacka !

Koncert  odbędzie się 1 grudnia o godzinie 17:30

Drodzy Rodzice!

Wielu z nas w obecnych czasach żyje bardzo „szybko”. Jesteśmy zapracowani, zmęczeni, żyjemy w ciągłym stresie. Potrzebujemy odpoczynku i wytchnienia, niestety często nawet nie wiemy jak to osiągnąć. Doskonałym sposobem na zaznanie głębokiego relaksu jest terapia dźwiękiem. Zapraszam Państwa na wspólny wieczór, podczas którego będziecie mogli Państwo zanurzyć się w pełnych ukojenia i harmonii tonach mis kryształowych. Połączenie wrażeń słuchowych oraz odczuwania wibracji bezpośrednio we własnym ciele podczas masażu dźwiękiem jest absolutnie niepowtarzalnym doznaniem.  W trakcie koncertu fala dźwiękowa będzie regenerować, relaksować, odprężać, wyciszać nasze ciała i umysły. Dźwięk mis poprowadzi nas w niezwykłą podróż w GŁĄB SIEBIE.

Mój koncert zapoczątkuje w naszej szkole akcję charytatywną podczas której będziemy zbierać pieniądze na rehabilitację naszego ucznia Jacka. Kolejnym etapem naszej akcji będzie sprzedaż płyt z kolędami zaśpiewanymi przez naszych uczniów w różnych językach.  Dla Jacka zagrają również nasi uczniowie utalentowani muzycznie J O szczegółach akcji będziemy Państwa informowali na bieżąco.  Na szkolnym facebooku zostało utworzone nasze wydarzenie. Osoby zainteresowane koncertem są proszone o potwierdzenie swojej obecności: ) Można przyjść ze znajomymi.

Koncert odbędzie się 1 grudnia (piątek) o godzinie 17.30 na sali gimnastycznej. Proszę ze sobą zabrać karimaty oraz koc, który można zarzucić na ramiona. Podczas koncertu można leżeć lub siedzieć w ulubionej pozycji.

Czas trwania: 45 minut.

O CHOROBIE JACKA.

Jacek choruje na mukowiscydozę. To choroba której nie widać.

Człowiek przychodząc na świat dostaje na plecy jeden plecak-życie. Dziecko z mukowiscydozą dostaje dwa- życie i chorobę. W miarę upływu czasu plecak z chorobą robi się coraz cięższy, czasami ciężar jest nie do zniesienia. Walka jest ogromna, trzeba ją toczyć codziennie. Pomóżmy dzieciom z mukowiscydozą dorosnąć, aby zdążyły zrealizować swoje marzenia i mogły swobodnie całą piersią oddychać, wspinać się na najwyższe szczyty ich marzeń.

Mukowiscydoza jest chorobą genetyczną i na razie nieuleczalną, ale chorym oraz ich rodzinom nie wolno odbierać nadziei. Fundacja Matio walczy o to codziennie od 20 lat. Jacek jest jej podopiecznym. Zebrane pieniądze zostaną przekazane fundacji, która przeznaczy je na leczenie Jacka.

Close
Facebook
Facebook
YouTube