Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 24 listopada świętowaliśmy w „Omedze” Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tradycyjnie uczniowie klas 0 – II przynieśli do szkoły ulubione maskotki. Były małe i duże misie, kolorowe, puchate i w ubrankach. Misiaczki były z dziećmi cały dzień  – na lekcjach i w czasie wspólnej zabawy. Uczniowie bawili się przy misiowych piosenkach i wierszykach. Były rymowanki i ciekawostki z życia niedźwiedzi. Uczniowie zrobili wiele pięknych prac plastycznych z misiem w roli głównej. Był konkurs klasowy na mega-misiowe puzzle. Odbyło się też wręczenie nagród laureatom konkursu pt. „ Rzeźba misia”. Rzeźby były wykonane z plasteliny, masy solnej, gliny, ręcznie szyte oraz z drucików kreatywnych. Komisja w składzie p. Kozera, Klimek, Kurek wręczyła nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Kacper z klasy „0”

II miejsce – Bartek z klasy 2a

III miejsce – Dalia z klasy „0”

IV miejsce – Nikodem z klasy „0” oraz Wojtek z klasy 2b

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za pracę przy rzeźbach oraz rodzicom za pomoc przy wykonywaniu prac konkursowych.

Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek, soczek oraz upominek.

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube