Projekt „CYBERHOLIK” – maj 2017

W piątek 19.05.2017r uczniowie klas szóstych SP i I – III gimnazjum uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych w ramach projektu „Cyberholik”. Projekt realizowany jest przez Fundację Centrum Rozwoju NoDrama we współpracy z Teatrem Forum na terenie katowickich szkół. Jego celem jest profilaktyka uzależnień od gier i internetu poprzez dostarczanie wiedzy na temat tego typu uzależnień oraz kształtowanie właściwych sposobów reagowania na ich przejawy wśród młodzieży, rodziców a także nauczycieli i wychowawców. W ramach warsztatów nasi uczniowie obejrzeli spektakl przygotowanych przez gimnazjalistów – wolontariuszy z katowickich szkół oraz mieli możliwość wcielać się w przedstawiane postacie jako widzo – aktorzy oraz aktywnie wpływać na przebieg zdarzeń. Niektórzy z naszych (zwłaszcza szóstoklasistów) radzili sobie w tych rolach fantastycznie. Gratulujemy odwagi i umiejętności aktorsko – społecznych.

DSC_0541

DSC_0543

DSC_0545

DSC_0546

DSC_0547

DSC_0551

DSC_0552

IMG-20170521-WA0022

Close
Facebook
Facebook
YouTube