Żywa lekcja biologii

21 lutego w naszej szkole odbyła się dla wszystkich uczniów żywa lekcja biologii z udziałem przedstawicieli świata owadów, pajęczaków, płazów i gadów. Podczas zajęć osoba prowadząca pan Krystian Kawik przybliżył uczniom życie i zwyczaje blisko 20 gatunków zwierząt z powyższych gromad. Każdy omawiany gatunek był prezentowany w postaci żywego okazu. Uczniowie mieli zapewniony bliski i bezpieczny kontakt ze wszystkimi zwierzętami. Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, wniosły nie tylko dużo nowych informacji o zwierzętach, ale były również okazją do wykazania się uczniów posiadaną wiedzą na temat poszczególnych gatunków. Dziękujemy panu Krystianowi Kawikowi pracownikowi Ośrodka Edukacji Proekologicznej BITIS za przeprowadzenie wyjątkowo atrakcyjnych zajęć w naszej szkole.

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube