Żywa lekcja biologii

21 lutego w naszej szkole odbyła się dla wszystkich uczniów żywa lekcja biologii z udziałem przedstawicieli świata owadów, pajęczaków, płazów i gadów. Podczas zajęć osoba prowadząca pan Krystian Kawik przybliżył uczniom życie i zwyczaje blisko 20 gatunków zwierząt z powyższych gromad. Każdy omawiany gatunek był prezentowany w postaci żywego okazu. Uczniowie mieli zapewniony bliski i bezpieczny kontakt ze wszystkimi zwierzętami. Zajęcia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, wniosły nie tylko dużo nowych informacji o zwierzętach, ale były również okazją do wykazania się uczniów posiadaną wiedzą na temat poszczególnych gatunków. Dziękujemy panu Krystianowi Kawikowi pracownikowi Ośrodka Edukacji Proekologicznej BITIS za przeprowadzenie wyjątkowo atrakcyjnych zajęć w naszej szkole.

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.