Zbylu jedzie na skróty – spotkanie z podróżnikiem

Selfie z bizonem? Spray na grizli? Lekceważący rzut oka na łosia w świetle latarki? To nie wątki z ostatnio przeczytanego bestsellera z działu literatury podróżniczej, lecz kilka wspomnień naszego gościa. Zbyszek Staniewicz, bo to o nim mowa, jest młodym podróżnikiem (lub, jak woli, poszukiwaczem przygód), który przez pół roku zwiedzał Amerykę Północną, korzystając z dość nietypowego środka transportu. Nie był to ani samolot, ani pociąg, ani nawet samochód, lecz po prostu zwykły rower. Nasi uczniowie, zwłaszcza ci z klas 4-6, z ciekawością i ożywieniem wysłuchali historii tej niezwykłej podróży. Zachwyceni samym poszukiwaczem przygód zasypali go gradem pytań. I w tym momencie nastąpił najsłabszy punkt programu – spotkanie dobiegło końca…

Dziękujemy i domagamy się więcej! Mamy nadzieję, że po zakończeniu kolejnej wyprawy pan Zbyszek pojawi się ponownie:-)

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube