Zbylu jedzie na skróty – spotkanie z podróżnikiem

Selfie z bizonem? Spray na grizli? Lekceważący rzut oka na łosia w świetle latarki? To nie wątki z ostatnio przeczytanego bestsellera z działu literatury podróżniczej, lecz kilka wspomnień naszego gościa. Zbyszek Staniewicz, bo to o nim mowa, jest młodym podróżnikiem (lub, jak woli, poszukiwaczem przygód), który przez pół roku zwiedzał Amerykę Północną, korzystając z dość nietypowego środka transportu. Nie był to ani samolot, ani pociąg, ani nawet samochód, lecz po prostu zwykły rower. Nasi uczniowie, zwłaszcza ci z klas 4-6, z ciekawością i ożywieniem wysłuchali historii tej niezwykłej podróży. Zachwyceni samym poszukiwaczem przygód zasypali go gradem pytań. I w tym momencie nastąpił najsłabszy punkt programu – spotkanie dobiegło końca…

Dziękujemy i domagamy się więcej! Mamy nadzieję, że po zakończeniu kolejnej wyprawy pan Zbyszek pojawi się ponownie:-)

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.