Zbiórka zabawek – akcja Fundacji Mam marzenie

„W pokoiku przy grzejniku leży misiu na stoliku. Wciąż mu myśli krążą w głowie kto przytuli go dziś sobie. Miś do Ciebie puszcza oczka, chce noszony być na rączkach. Przytul misia spraw mu radość miś odwdzięczy się zabawą.”   Z okazji Dnia Pluszowego Misia (25.11.2017) nasza szkoła przyłączyła się do akcji fundacji Mam marzenie- przeprowadzona zbiórka zabawek, gier, puzzli sprawiła, że na twarzy niejednego dziecko, które znajdzie się w szpitalu na Śląsku zagości- mimo wszystko- uśmiech.

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.