Zbiórka zabawek – akcja Fundacji Mam marzenie

„W pokoiku przy grzejniku leży misiu na stoliku. Wciąż mu myśli krążą w głowie kto przytuli go dziś sobie. Miś do Ciebie puszcza oczka, chce noszony być na rączkach. Przytul misia spraw mu radość miś odwdzięczy się zabawą.”   Z okazji Dnia Pluszowego Misia (25.11.2017) nasza szkoła przyłączyła się do akcji fundacji Mam marzenie- przeprowadzona zbiórka zabawek, gier, puzzli sprawiła, że na twarzy niejednego dziecko, które znajdzie się w szpitalu na Śląsku zagości- mimo wszystko- uśmiech.