Zbiórka odzieży dla podopiecznych z Fundacji Gniazdo

Nasza społeczność otrzymała serdeczne podziękowania od fundacji Gniazdo za podarowane ubrania. Było ich tyle, że musieliśmy je wieźć dwa razy- nie chciały się zmieścić w całkiem sporym bagażniku…J Dzieciaki z fundacji zrobiły dla nas piękną, świąteczną świecę. Można obejrzeć obok stanowiska pani ochroniarz Joli, która wspiera wszystkie nasze akcje i zawsze służy pomocą, tak samo jak nasza nieoceniona p. Grażyna. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którym nie było szkoda opróżnić nieco swoje szafyJ Kolejna akcja na szóstkę, dziękujemy!!!

Wasz Szkolny Klub Wolontariatu

WP_20171206_13_24_22_Pro