Zbiórka odzieży dla podopiecznych z Fundacji Gniazdo

Nasza społeczność otrzymała serdeczne podziękowania od fundacji Gniazdo za podarowane ubrania. Było ich tyle, że musieliśmy je wieźć dwa razy- nie chciały się zmieścić w całkiem sporym bagażniku…J Dzieciaki z fundacji zrobiły dla nas piękną, świąteczną świecę. Można obejrzeć obok stanowiska pani ochroniarz Joli, która wspiera wszystkie nasze akcje i zawsze służy pomocą, tak samo jak nasza nieoceniona p. Grażyna. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którym nie było szkoda opróżnić nieco swoje szafyJ Kolejna akcja na szóstkę, dziękujemy!!!

Wasz Szkolny Klub Wolontariatu

WP_20171206_13_24_22_Pro

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.