Zaczytani

W listopadzie i grudniu trwała na terenie naszej szkoły zbiórka książek dla dzieci i młodzieży. Oddaliście ze swoich biblioteczek domowych całkiem sporo ważącą  literaturę, wnosząc ją do biblioteki ledwo dałam radę. Akcja Zaczytani na ten rok zamknięta dla nas. Tak naprawdę dopiero się zacznie dla chorych dzieci z oddziałów onkologicznych na Śląsku. Dzięki Wam przeżyją niejedną ciekawą przygodę, odwiedzą wspaniałe miejsca i uronią łzy wzruszenia i śmiechu. Serdecznie dziękuję  jak zawsze stającej na wysokości zadania całej społeczności Omegi.

M. Tomaszewska

zaczytani

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.