XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

W ostatnim tygodniu Omega obchodziła XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Uczniowie szkoły podstawowej i przedszkola codziennie mierzyli się z nowymi zadaniami: rozwiązywali krzyżówki i rebusy, poszukiwali ukrytych wiadomości, łączyli autorów z tytułami książek rozrzuconymi po całym korytarzu, tworzyli listy linków stron edukacyjnych, przebierali się za bohaterów literackich i robili zdjęcia z ulubionymi książkami. Aż trudno uwierzyć, że wszystko to odbyło się w  ciągu zaledwie kilku dni! Wszyscy uczniowie wykazali się świetną znajomością lektur, spostrzegawczością i ogromnym zapałem. Ich działania pokazały nie tylko siłę klasowej współpracy, ale i różnorodność pięknych indywidualności. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Galeria

 
Close
Facebook
Facebook
YouTube