Wizyta prezesa fundacji For animals w Omedze

09.03. 2017 gościł w naszej szkole prezes  fundacji For animals, z którą nasza szkoła w bieżącym roku szkolnym nawiązała współpracę. Zebraliśmy artykuły pomocne w opiece nad kotami i psami, sprzedaliśmy kalendarze. Pan prezes przedstawił w swojej prezentacji ideę działania fundacji, sposoby w jakie możemy pomagać, zachęcał do wolontariatu, uświadomił nam problem handlu nierasowymi zwierzętami. Dzięki jego wizycie wiemy znacznie więcej o problemach bezdomnych zwierząt w Polsce, w Katowicach. WP_20170309_09_14_27_Pro WP_20170309_09_14_46_Pro (1)
Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.