Wernisaż w Teatrze Rozrywki

28 lutego 2017 r. rozpoczęliśmy, mamy nadzieję owocną współpracę z Teatrem Rozrywki. Zebraliśmy się o godzinie 17.30, obejrzeliśmy przepiękne prace uczniów klas 1-3 oraz wybrane prace uczniów klas 4-6 i gimnazjum. Po czym aktor Teatru Rozrywki Kamil Franczak zabrał nas w magiczną podróż do świata muzyki. W dobrych nastrojach, po koncercie biesiadowaliśmy przy pysznych ciastach i kawie. Każdego kto chce zobaczyć prace swoich dzieci zapraszamy na spektakle do Teatru Rozrywki w Chorzowie.  

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.