Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

27 kwietnia odbył się w naszej szkole II Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Kilkanaścioro uczniów z klas III- VI SP zaprezentowało swoje umiejętności wokalno- lingwistyczne, śpiewając piosenki w języku angielskim, hiszpańskim a nawet francuskim. Jury, w skład którego weszli nasi znakomici językowcy- Pani Ola Folek, Pan Grzegorz Jarausz oraz fachowcy do spraw wokalno -muzycznych Pani Sandra Velasquez i zaproszona do obrad Jury Pani Maja Białas, po burzliwych obradach wybrało czwórkę finalistów. Pierwsze miejsce zajęły ex aeqo: Zosia Smołka z klasy V alfa oraz Zosia Jaworska z klasy VI mi, miejsce II zajęła Michalina Simon także z klasy V alfa, natomiast  nagroda za miejsce III przypadła Olkowi Torentzowi z klasy VI mi. Bardzo serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Zapraszamy już dziś do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube