Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

27 kwietnia odbył się w naszej szkole II Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Kilkanaścioro uczniów z klas III- VI SP zaprezentowało swoje umiejętności wokalno- lingwistyczne, śpiewając piosenki w języku angielskim, hiszpańskim a nawet francuskim. Jury, w skład którego weszli nasi znakomici językowcy- Pani Ola Folek, Pan Grzegorz Jarausz oraz fachowcy do spraw wokalno -muzycznych Pani Sandra Velasquez i zaproszona do obrad Jury Pani Maja Białas, po burzliwych obradach wybrało czwórkę finalistów. Pierwsze miejsce zajęły ex aeqo: Zosia Smołka z klasy V alfa oraz Zosia Jaworska z klasy VI mi, miejsce II zajęła Michalina Simon także z klasy V alfa, natomiast  nagroda za miejsce III przypadła Olkowi Torentzowi z klasy VI mi. Bardzo serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Zapraszamy już dziś do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.