Zajęcia dodatkowe dla uczniów szkoły podstawowej

Społeczne Towarzystwo Edukacyjne w Katowicach.



Kółko języka angielskiego

Kółko języka angielskiego

  • klasy 4-8
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący:
    Monika Jarnicka – Stolarska
Gry i zabawy z językiem hiszpańskim

Gry i zabawy z językiem hiszpańskim

  • klasy 1-2
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący:
    Aleksandra Folek
Gimnastyka korekcyjna

Gimnastyka korekcyjna

  • klasy 1-6
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący: Izabela Jakubowska
Język niemiecki

Język niemiecki

  • klasy 1-3
  • klasy 4-8
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący:
    Monika Tomaszewska (klasy 4-8)
    Jolanta Wardencka-Iwan (klasy 1-3, 6-8)
Kółko biblijne

Kółko biblijne

  • klasy 4-8
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący: Izabela Kulig-Izydorczyk
Taniec

Taniec

  • klasy 1-8
  • 1h/tydzień
  • płatne

Read more

Harcerstwo

Harcerstwo

  • klasy 1-3
  • klasy 4-8
  • po 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący: Bartosz Bialik
Kółko plastyczne

Kółko plastyczne

    klasy 4-8
  • po 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący:
    Agnieszka Lisowska-Mrozowska
Kółko historyczne

Kółko historyczne

  • klasy 4-8
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący: Krzysztof Tracki
Kółko biologiczne

Kółko biologiczne

  • klasy 8
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący: Mariusz Wardyniec
Kółko chemiczne

Kółko chemiczne

  • klasy 7-8
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący: Danuta Sikora
Kółko informatyczne

Kółko informatyczne

  • klasy 1-3
  • klasy 4-8
  • po 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący: Adriana Baron
Kółko matematyczne

Kółko matematyczne

  • klasy 1-3
  • klasy 4-8
  • po 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący:
    Ewa Lisak
    Barbara Okuniewicz
Kółko polonistyczne

Kółko polonistyczne

  • klasy 4-8
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący:
    Katarzyna Krywult (klasy 4,7)
    Marta Kubarek (klasy 5,6)
    Monika Woynar (klasy 5,8)
Kółko przyrodnicze

Kółko przyrodnicze

  • klasy 4-5
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący: Agnieszka Bereszka
SKS

SKS

  • klasy 4-8
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
SKS Piłka nożna

SKS
Piłka nożna

  • klasy 1-3
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
Teatr

Teatr

  • klasy 1-3
  • 1h/tydzień w planie lekcji
  • klasy 4-8
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący: Beata Chren
    Józef Niedźwiecki (klasy 4-8)
Aikido

Aikido

  • klasy 1-8
  • 1h/tydzień według grafiku
  • płatne

Read more

Kółko muzyczne

Kółko muzyczne

  • klasy 4-8
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący:
    Alicja Kotyl
Gra na gitarze

Gra na gitarze

  • klasy 1-8
  • 1h/tydzień
  • płatne
  • zapisy indywidualne
Gra na pianinie

Gra na pianinie

  • klasy 1-8
  • 1h/tydzień
  • płatne
  • zapisy indywidualne

Read more

Tenis ziemny

Tenis ziemny

  • klasy 1-8
  • 1h/tydzień
  • płatne

Read more

Małe formy teatralne i koło recytatorskie

Małe formy teatralne i koło recytatorskie

  • klasy 4-8
  • 1h/tydzień
  • w czesnym
  • Prowadzący: Józef Niedźwiecki
Tenis stołowy

Tenis stołowy

  • klasy 1-8
  • 1h/tydzień
  • płatne

Read more

Szachy

Szachy

  • klasy 1-8
  • 1h/tydzień
  • płatne

Read more

Judo

Judo

  • klasy 1-8
  • 2h/tydzień
  • płatne

Read more

Rękodzieło

Rękodzieło

  • klasy 1-3
  • w ramach zajęć świetlicowych
  • w czesnym
  • Prowadzący: Adriana Baron
Igłomania

Igłomania

  • klasy 1-8
  • 1h/tydzień
  • płatne

Read more

MathRiders

MathRiders

  • klasy 1-8
  • 1h/tydzień
  • płatne

Read more

Close
Facebook
Facebook
YouTube