Symfoniczny koncert edukacyjny

Doskonale wiemy, że kontakt z muzyką rozwija wszechstronnie i uwrażliwia na piękno, dlatego Uczniowie OMEGI z wielką przyjemnością chodzą na koncerty do NOSPR-u :) Uczniowie klasy 6 mi, 6 alfa, I oraz II gimnazjum wzięli dziś udział w symfonicznym koncercie edukacyjnym. Spacer w towarzystwie wiosennego słońca, a później już tylko muzyka.

W programie:

Joseph Haydn – Symfonia Es-dur nr 103 Z tremolem na kotłach, część II Andante

Maurice Ravel – Nagrobek Couperina (Preludium , Rigodon, Menuet, Toccata)

Niccolò Paganini – Kaprys op. 1 nr 24

Franz Liszt – Etiuda nr 6 z cyklu Etiudy transcendentalne wg Paganiniego

Witold Lutosławski – Wariacje na temat Paganiniego (wersja na 1 fortepian z orkiestrą, 1978)

20170329_214505

20170329_214537