Symfoniczny koncert edukacyjny

Doskonale wiemy, że kontakt z muzyką rozwija wszechstronnie i uwrażliwia na piękno, dlatego Uczniowie OMEGI z wielką przyjemnością chodzą na koncerty do NOSPR-u :) Uczniowie klasy 6 mi, 6 alfa, I oraz II gimnazjum wzięli dziś udział w symfonicznym koncercie edukacyjnym. Spacer w towarzystwie wiosennego słońca, a później już tylko muzyka.

W programie:

Joseph Haydn – Symfonia Es-dur nr 103 Z tremolem na kotłach, część II Andante

Maurice Ravel – Nagrobek Couperina (Preludium , Rigodon, Menuet, Toccata)

Niccolò Paganini – Kaprys op. 1 nr 24

Franz Liszt – Etiuda nr 6 z cyklu Etiudy transcendentalne wg Paganiniego

Witold Lutosławski – Wariacje na temat Paganiniego (wersja na 1 fortepian z orkiestrą, 1978)

20170329_214505

20170329_214537

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.