Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 24 listopada świętowaliśmy w „Omedze” Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tradycyjnie uczniowie klas 0 – II przynieśli do szkoły ulubione maskotki. Były małe i duże misie, kolorowe, puchate i w ubrankach. Misiaczki były z dziećmi cały dzień  – na lekcjach i w czasie wspólnej zabawy. Uczniowie bawili się przy misiowych piosenkach i wierszykach. Były rymowanki i ciekawostki z życia niedźwiedzi. Uczniowie zrobili wiele pięknych prac plastycznych z misiem w roli głównej. Był konkurs klasowy na mega-misiowe puzzle. Odbyło się też wręczenie nagród laureatom konkursu pt. „ Rzeźba misia”. Rzeźby były wykonane z plasteliny, masy solnej, gliny, ręcznie szyte oraz z drucików kreatywnych. Komisja w składzie p. Kozera, Klimek, Kurek wręczyła nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Kacper z klasy „0”

II miejsce – Bartek z klasy 2a

III miejsce – Dalia z klasy „0”

IV miejsce – Nikodem z klasy „0” oraz Wojtek z klasy 2b

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za pracę przy rzeźbach oraz rodzicom za pomoc przy wykonywaniu prac konkursowych.

Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek, soczek oraz upominek.

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.