Światowy Dzień Pluszowego Misia

W piątek 24 listopada świętowaliśmy w „Omedze” Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tradycyjnie uczniowie klas 0 – II przynieśli do szkoły ulubione maskotki. Były małe i duże misie, kolorowe, puchate i w ubrankach. Misiaczki były z dziećmi cały dzień  – na lekcjach i w czasie wspólnej zabawy. Uczniowie bawili się przy misiowych piosenkach i wierszykach. Były rymowanki i ciekawostki z życia niedźwiedzi. Uczniowie zrobili wiele pięknych prac plastycznych z misiem w roli głównej. Był konkurs klasowy na mega-misiowe puzzle. Odbyło się też wręczenie nagród laureatom konkursu pt. „ Rzeźba misia”. Rzeźby były wykonane z plasteliny, masy solnej, gliny, ręcznie szyte oraz z drucików kreatywnych. Komisja w składzie p. Kozera, Klimek, Kurek wręczyła nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Kacper z klasy „0”

II miejsce – Bartek z klasy 2a

III miejsce – Dalia z klasy „0”

IV miejsce – Nikodem z klasy „0” oraz Wojtek z klasy 2b

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za pracę przy rzeźbach oraz rodzicom za pomoc przy wykonywaniu prac konkursowych.

Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek, soczek oraz upominek.

Galeria

Close