Spielfabrik- II Wojewódzki Konkurs Artystyczno- Językowy – JEZYK NIEMIECKI

Zapraszamy uczniów wraz z nauczycielami kl. 4-6 oraz 7-8 SP do udziału w II Wojewódzkim Konkursie Artystyczno- Językowym z języka niemieckiego na grę planszą/ karcianą. W dobie nauczania zdalnego mamy nadzieję na małą odmianę…

Szczegóły w Regulaminie.

Zgłoszenie do dn. 10.02 przez formularz stanowiący załącznik do regulaminu konkursu.

Termin nadsyłania prac konkursowych- 15.04.2022

Regulamin Konkursu

Załącznik nr 1 – FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Załącznik nr 2 – ZGODA NA UDZIAŁ DZIECKA W KONKURSIE

Załącznik nr 3 – ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Załącznik nr 4 – ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

Załącznik nr 5 – WNIOSEK O ZWROT GRY PLANSZOWEJ/KARCIANEJ

Organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest Społeczna Szkoła Podstawowa „OMEGA” oraz p. M. Tomaszewska (nauczyciel języka niemieckiego w SSP OMEGA) jak również pani Małgorzata Bubik (prezes PSNJN Oddział Katowice). Konkursowi patronuje Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Towarzystwo Społeczno- Kulturalne Niemców Województwa Śląskiego – Katowice.

Sponsorami nagród są:

– Towarzystwo Społeczno- Kulturalne Niemców Województwa Śląskiego

– Niemieckie Towarzystwo Oświatowe

– Instytut Goethego,

– WSZPWN,

– Rebel.

W komisji konkursowej zasiądą:

– prezes Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Katowice – p. Małgorzata Bubik

– przedstawiciel Instytutu Goethego – p. Wojciech Dzido (Kraków)

– przedstawiciel Uniwersytetu Śląskiego- p. doktor Aleksandra Łyp – Bielecka

– przedstawiciel Towarzystwa Społeczno- Kulturalnego Niemców Województwa Śląskiego, Katowice- p. Eugeniusz Nagel

Finał odbędzie się w dn. 26.05.2022 w SSP OMEGA i będzie miał formułę festiwalu gier, podczas którego zaproszeni uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje gry oraz zagrać w gry innych uczniów. Podczas uroczystej gali zostaną wręczone nagrody.

UWAGA!!! I miejsca- w konkursie -nagroda w postaci publikacji gry.

Aktualnie czekamy na informację Śląskiego Kuratorium Oświaty dotyczącą wpisania konkursu na listę Konkursów Kuratoryjnych.

Zapraszam i zachęcam do udziału.

M. Tomaszewska oraz M. Bubik

~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Prezes PSNJN Oddział Katowice

Wiceprezes Zarządu Głównego PSNJN

Koordynator Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen?”

Doradca Metodyczny Biblioteki Niemieckiej i Medioteki Języka Niemieckiego w Katowicach

spielfabrik logo