Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

4 września br.

o godzinie 09:00 – dla klas 4-7 szkoły podstawowej i gimnazjum

oraz o godzinie 11:00 dla klas 0, 1-3 szkoły podstawowej w sali gimnastycznej

Zapraszamy również na mszę świętą na godzinę 8.00 w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego (os. Tysiąclecie).

Komunikat dotyczący parkowania:

Prosimy o wzięcie pod uwagę naszych sugestii dotyczących organizacji ruchu i parkowania samochodów w pobliżu budynku szkolnego.

Zjeżdżając z ul. Gliwickiej pod budynek szkolny należy:

wjechać w ulicę Cholewy, okrążyć budynek jadąc ul. Grządziela (wzdłuż nasypu), wjechać w lewo w ul. Dudka a następnie pierwszą bramą (wjazdową) na parking szkolny. Ewentualnie, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych na placu szkolnym, zaparkować przy ul. Grządziela i pieszo (1 minuta) dojść do szkoły.

Wyjeżdżając spod budynku szkolnego należy:

wyjeżdżać drugą bramą (wyjazdową) skręcając WYŁĄCZNIE W LEWO w kierunku ul. Gliwickiej.

Prosimy również o korzystanie z parkingu przy supermarkecie Auchan przy Trasie Nikodema i Józefa Reńców 30 (Trasa Średnicowa) i przejście pieszo ( 3-4 minuty) kładką nad trasą do ul. Gliwickiej pod budynek szkolny.

Zarząd STE w Katowicach, Dyrekcja oraz Nauczyciele Społecznego Przedszkola, Społecznej Szkoły Podstawowej i Społecznego Gimnazjum „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów.