Przekażmy 1% PIT na szkołę i przedszkole OMEGA

Serdecznie prosimy o przekazanie 1% –  KRS 000096101

Wkrótce wszyscy będziemy decydowali o przeznaczeniu 1% naszego podatku na wybraną organizację pożytku publicznego. Organ prowadzący szkołę OMEGA – Społeczne Towarzystwo Edukacyjne w Katowicach  jest także organizacją pożytku publicznego. Od wielu lat, z pomocą nauczycieli, rodziców i zaprzyjaźnionych instytucji z sukcesem wspieramy edukację i wychowanie naszych uczniów.

W tym roku także serdecznie prosimy Państwa o przekazanie 1% PIT dla Omegi.  Uzyskane w ten sposób  środki zamierzamy przeznaczyć na nowy sprzęt do pracowni informatycznej.

Wszystkich Sympatyków naszej szkoły prosimy o wskazanie w swoich rocznych zeznaniach podatkowych nr KRS 0000096101 (Społeczne Towarzystwo Edukacyjne w Katowicach). Bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

Przekażemy Państwu szczegółowe informacje o wykorzystaniu uzyskanych w ten sposób środków.

Dziękujemy

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.