Przekażmy 1% PIT na szkołę i przedszkole OMEGA

Serdecznie prosimy o przekazanie 1% –  KRS 000096101

Wkrótce wszyscy będziemy decydowali o przeznaczeniu 1% naszego podatku na wybraną organizację pożytku publicznego. Organ prowadzący szkołę OMEGA – Społeczne Towarzystwo Edukacyjne w Katowicach  jest także organizacją pożytku publicznego. Od wielu lat, z pomocą nauczycieli, rodziców i zaprzyjaźnionych instytucji z sukcesem wspieramy edukację i wychowanie naszych uczniów.

W tym roku także serdecznie prosimy Państwa o przekazanie 1% PIT dla Omegi.  Uzyskane w ten sposób  środki zamierzamy przeznaczyć na nowy sprzęt do pracowni informatycznej.

Wszystkich Sympatyków naszej szkoły prosimy o wskazanie w swoich rocznych zeznaniach podatkowych nr KRS 0000096101 (Społeczne Towarzystwo Edukacyjne w Katowicach). Bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

Przekażemy Państwu szczegółowe informacje o wykorzystaniu uzyskanych w ten sposób środków.