Projekt „Wiem co jem” – o Zdrowym Stylu Życia i Zdrowych Sposobach Odżywiania się – kwiecień 2017

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. W tym roku nasza szkoła 25 kwietnia uroczyście obchodziła Święto Planety. Uczniowie klas młodszych oglądali i słuchali Projektu „Wiem co jem” – o Zdrowym Stylu Życia i Zdrowych Sposobach Odżywiania się, który został przygotowany przez młodzież klasy IIG. 

Zapraszamy również do obejrzenia „Zdrowych informacji” w wykonaniu uczniów z IIG.

„Zdrowe informacje”

25 26 24  
Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.