Projekt „CYBERHOLIK” – maj 2017

W piątek 19.05.2017r uczniowie klas szóstych SP i I – III gimnazjum uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych w ramach projektu „Cyberholik”. Projekt realizowany jest przez Fundację Centrum Rozwoju NoDrama we współpracy z Teatrem Forum na terenie katowickich szkół. Jego celem jest profilaktyka uzależnień od gier i internetu poprzez dostarczanie wiedzy na temat tego typu uzależnień oraz kształtowanie właściwych sposobów reagowania na ich przejawy wśród młodzieży, rodziców a także nauczycieli i wychowawców. W ramach warsztatów nasi uczniowie obejrzeli spektakl przygotowanych przez gimnazjalistów – wolontariuszy z katowickich szkół oraz mieli możliwość wcielać się w przedstawiane postacie jako widzo – aktorzy oraz aktywnie wpływać na przebieg zdarzeń. Niektórzy z naszych (zwłaszcza szóstoklasistów) radzili sobie w tych rolach fantastycznie. Gratulujemy odwagi i umiejętności aktorsko – społecznych.

DSC_0541

DSC_0543

DSC_0545

DSC_0546

DSC_0547

DSC_0551

DSC_0552

IMG-20170521-WA0022

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.