Pomoc dla Jacka

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

W imieniu mojego Ucznia Jacka, Jego Bliskich i swoim własnym  pragnę gorąco podziękować wszystkim Darczyńcom za wielkie serca i ofiarność. Wykazaliście Państwo ogromną szczodrość  kupując  przygotowane przez dzieci smakołyki, świąteczne dekoracje, kartki i akcesoria.  Błyskawicznie wykupiona została płyta  O – Mega kolędy i jej dodruk! Dziękuję za Państwa hojne uczestnictwo w koncertach charytatywnych!

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Twórcom i Realizatorom akcji pomocy dla Jacka:

– Pani Monice Woynar za pełen magii i dobrej energii  koncert na misach kryształowych Wy – grajmy dla Jacka, który stał się inspiracją do kolejnych działań;

– Pani Monice Tomaszewskiej za znakomity pomysł i koordynację jego realizacji,  paniom Alicji Kotyl, Karolinie Ryczek-Zgoła, Agnieszce Lisowskiej- Morozowskiej, Adrianie Baron za błyskawiczne stworzenie  płyty CD O-Mega kolędy.  Wszystkim wykonawcom nagranych utworów, twórcom okładek na płytę –  Weronice Bajdel z kl. 7 mi, Julii Smołce z kl. 5 a, Kacprowi Knosała z kl. 0 oraz Nabywcom – zwycięzcom  licytacji pierwowzorów projektów okładek płyty;

– Pani Alicji Kotyl za organizację i wszystkim Uczestnikom za wzruszające wykonanie muzycznych utworów podczas Świątecznego Koncertu Charytatywnego;

– i wreszcie mojej kochanej 3 b, Uczennicom, Uczniom i ich Rodzicom za własnoręcznie przygotowanie smakołyków i oryginalnych świątecznych gadżetów na szkolny kiermasz Dla Jacka oraz znakomitą obsługę stoisk! Dziękuję również Dzieciom z innych klas, które z dużym zaangażowaniem włączyły się w akcję kiermaszową.

Anna Wojtala

DSC_0902

DSC_0903

DSC_0905

DSC_0907

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.