Pokazy z fizyki i chemii w Pałacu Młodzieży

Dnia 10 kwietnia zerówka odwiedziła Pałac Młodzieży. Dzieci brały udział w eksperymentach i pokazach z fizyki oraz chemii. Młodzi badacze przekonali się, że warto zgłębiać tajniki nauk ścisłych, gdyż to wspaniała i pasjonująca przygoda. Uczniowie przeprowadzali doświadczenia   z lewitującym spinaczem na nitce, elektromagnesami, cukrem, wodą, oranżadą i oliwą. Najwięcej radości dzieciom sprawił eksperyment        z lampą – lawą i wulkan z piany. Było bardzo ciekawie i wybuchowo!!!!!!

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.