w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów – edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości.

Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich Rodziców, Przyjaciół i Sympatyków Zespołu Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa.

Otrzymane w ten sposób środki będą kontynuacją zbiórki na organizację placu zabaw dla dzieci młodszych oraz przestrzeni rekreacyjnej dla uczniów klas starszych naszej szkoły. W ciepłe, wiosenne dni miło będzie uczestniczyć w lekcjach na świeżym powietrzu.

Licząc na Państwa hojność SERDECZNE DZIĘKUJEMY!

ulotka 1%_2022