Pasowanie na czytelnika

20 marca uczniowie klas pierwszych po wielu miesiącach zgłębiania tajników czytania zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej „OMEGI”. Zanim wypożyczyli wybrane przez siebie książki, dzięki pani Ani Jurczak oraz starszym kolegom z klasy trzeciej wyruszyli w niezwykłą podróż w literacki świat. A to za sprawą scenicznej wersji przygód Alicji, która trafiła do krainy czarów i wyobraźni. Po tej literackiej i teatralnej uczcie proste słowa pasowania zabrzmiały bardzo poważnie – jak zaklęcie wprowadzające w inny wymiar rzeczywistości :-)

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.