Kadra

Społeczne Towarzystwo Edukacyjne w Katowicach.



dyrektor


ILONA
HELIK

Dyrektor szkół i przedszkola


PATRYCJA
MATYSEK

Kierownik sekretariatu


MAGDALENA
CICHY

Kasjer – sekretarz Zarządu


AGNIESZKA
WYPICH

Kierownik ds. administracji
WYCHOWAWCA KLASY 0


KAROLINA
KUREK

edukacja przedszkolna
WYCHOWAWCA KLASY 1α


ANETA
PREISS

edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 1β


ANNA
JURCZAK

edukacja wczesnoszkolna, basen (kl. 1-3) bibliotekarz
wychowawca klasy 2α


EWA
KLIMEK

edukacja wczesnoszkolna, świetlica
wychowawca klasy 2β


BARBARA
KOZERA

edukacja wczesnoszkolna, świetlica
wychowawca klasy 3α


ANNA
WOJTALA

edukacja wczesnoszkolna, wicedyrektor
wychowawca klasy 3β


EWA
NOWROCKA

edukacja wczesnoszkolna, etyka
WYCHOWAWCA KLASY 4α


MONIKA
KALITA-SZROMEK

język angielski (kl. 4α, 4β , 5α, 5β, 6α, 6β)
WYCHOWAWCA KLASY 5α


RAFAŁ
KAPICA

matematyka (kl. 5α, 5β, 6α, 6β, 7α)
WYCHOWAWCA KLASY 5β


KAROLINA
KOSTRZEWSKA

edukacja dla bezpieczeństwa (8α, 8β), w-f (kl. 2α, 2β, 4α, 5β) basen (kl. 0-3) gimnastyka (kl. 0)
WYCHOWAWCA KLASY 6α


KRZYSZTOF
TRACKI

historia (kl. 4-8)
wychowawca klasy 6β


MARIUSZ
WARDYNIEC

biologia (kl. 5α, 5β, 6α, 6β, 7α, 7β, 7γ, 8α, 8β, ) chemia (kl. 7α, 7β, 7γ,8α, 8β) przyroda (kl. 4α)
WYCHOWAWCA KLASY 7α


ALEKSANDRA
DUDA-KWAŚNIEWICZ

język angielski (kl. 7α, 7β, 7γ, 8α, 8β)
wychowawca klasy 7β


BARBARA
PAWEŁEK

geografia (kl. 5α, 5β, 6α, 6β, 7α, 7β, 7γ, 8α, 8 β)
wychowawca klasy 7γ


BARBARA
LABUS

matematyka (kl. 4α, 7β, 7γ) fizyka (kl. 7α, 7β, 7γ, 8α, 8β)
wychowawca klasy 8α


ADRIANA
BARON

edukacja informatyczna (kl. 0-3), informatyka (4-8) świetlica (kl. 4-8)
wychowawca klasy 8β


TOMASZ
SPYRA

w – f (kl. 3α, 3β, 5α, 6α, 6β, 8α, 8β,) piłka nożna


AGNIESZKA
SABAT

język polski (kl.4a)


PAULINA
PALEN

język polski (kl. 5α, 5β, 7α, 7β, 7γ)


KATARZYNA
KRYWULT-KRAJEWSKA

język polski (kl. 6α, 6β, 8α, 8β)


MONIKA
TOMASZEWSKA

język niemiecki (kl. 5α, 5β, 6α, 7α, 7β, 8α, 8β)


AGATA
POCENTY

w – f (kl. 7α, 7β, 7γ) basen (kl. 1-3) wychowanie do życia w rodzinie (kl. 4-8)


JACEK
BRYSZ

zaj. sportowe judo (kl. 0, 1α, 1β, 2α, 2β, 3α, 3β)


GRZEGORZ
JARAUSZ

język angielski (kl. 0-3)


RICHARD
LEWIS

native speaker (kl. 1-8)


MAGDALENA
MĄDRY-CIEŚLA

wiedza o społeczeństwie (kl. 8α, 8β)


GRZEGORZ
DERBIS

matematyka (kl. 8α, 8β)


PRZEMYSŁAW
BORECKI

język hiszpański (kl. 3α, 3β, 4α, 5α, 5β, 6β, 7, 8β)


SABINA
KABUS

technika (kl. 4α, 5α, 5β, 6α, 6β)


ALICJA
KOTYL

muzyka (kl. 1α, 1β, 2α, 2β, 3α, 3β, 5α, 5β, 6α)


MICHALINA
PITUCHA

muzyka (kl. 0, 4α, 6β, 7α, 7β, 7γ)
wychowawca świetlicy


AGNIESZKA
LISOWSKA-MROZOWSKA

plastyka (kl. 3α, 4α, 5α, 5β, 6α, 6β, 7α, 7β, 7γ)
wychowawca świetlicy


ANNA
RACINOWSKA

świetlica 2-3
wychowawca świetlicy


PATRYCJA
SOBCZYK

świetlica 0-1


IZABELA
KULIK-IZYDORCZYK

religia (0-8 SP)


IZABELA
LIGUZIŃSKA-WOŁOWIEC

logopeda


JOANNA
TOMECKA

pedagog szkolny


ANNA
BĄK

pedagog szkolny, logopeda


AGATA
ZIOMEK-DORNIAK

psycholog szkolny
WYCHOWAWCA ŚWIETLICY


BEATA
CHREN

zaj. teatralne (kl. 0-3 SP)


JOANNA
DINGES

doradztwo zawodowe (kl. 7-8)
Close
Facebook
Facebook
YouTube