Kadra

Społeczne Towarzystwo Edukacyjne w Katowicach.



dyrektor


ILONA
HELIK

Dyrektor szkół i przedszkola


PATRYCJA
MATYSEK

Kierownik sekretariatu


MAGDALENA
CICHY

Kasjer – sekretarz Zarządu


AGNIESZKA
WYPICH

Kierownik ds. administracji
WYCHOWAWCA KLASY 0


KAROLINA
KUREK

edukacja przedszkolna


IZABELA
JAKUBOWSKA

edukacja przedszkolna, wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, basen
wychowawca klasy 1α SP


ANNA
WOJTALA

edukacja wczesnoszkolna, wicedyrektor
wychowawca klasy 1β SP


EWA
NOWROCKA

edukacja wczesnoszkolna, etyka
wychowawca klasy 2α SP


ANNA
JURCZAK

edukacja wczesnoszkolna, basen, wychowanie fizyczne (kl.2α,3β)
wychowawca klasy 3α SP


BARBARA
KOZERA

edukacja wczesnoszkolna, świetlica
wychowawca klasy 3β SP


EWA
KLIMEK

edukacja wczesnoszkolna, świetlica
wychowawca klasy 4α SP


KATARZYNA
KRYWULT

język polski (4α, 4β, 7α, 7β)
wychowawca klasy 4β SP


MARIUSZ
WARDYNIEC

przyroda (kl. 4β), biologia (5α,5β, 5γ, 7α, 7β, 8α, 8µ, IIIg) etyka (kl.4-8) pedagog
wychowawca klasy 5α SP


MARTA
KUBAREK

język polski (kl. 5α, 6α, 6β), bibliotekarz
wychowawca klasy 5β SP


BARBARA
OKUNIEWICZ

matematyka (kl. 5β, 5γ, 8α, 8µ, IIIg)
wychowawca klasy 5γ SP


AGNIESZKA
BERESZKA

przyroda (4α, 4β, 4γ, 5α, 5β ), geografia (7α, 7µ, IIg, IIIg)
wychowawca klasy 6α SP


ADRIANA
BARON

zajęcia komputerowe (kl. 0-3, 4-8), świetlica (kl. 5-8, gimnazjum)
wychowawca klasy 6β SP


EWA
MICHALAK

matematyka(kl. 4β, 5α, 6β, 7α, 7β),
wychowawca klasy 7α SP


AGNIESZKA
LISOWSKA-MROZOWSKA

plastyka (kl. 0, 4-7 SP)
wychowawca klasy 7β SP


MONIKA
TOMASZEWSKA

język niemiecki (kl. 4α, 4β, 5α, 5β, 6α, 6β, 7α, 7µ, IIg, IIIg)
wychowawca klasy 8α SP


TOMASZ
SPYRA

w – f (kl. 3α, 4γ, 5α, 5β, 6β, 7α, 7µ), piłka nożna
wychowawca klasy 8µ SP


MONIKA
WOYNAR

język polski (kl. 4γ, 7α, 7µ, IIg)
wychowawca klasy IIIG


AGATA
POCENTY

w – f (kl. 2β, 4α, 4β, 6α, IIg, IIIg), basen, wychowanie do życia w rodzinie (kl. 5-6), tenis ziemny


KATARZYNA
JANISZEWSKA

język angielski (kl. 7α, 7µ, IIIg) FCE gimnazjum


GRZEGORZ
DERBIS

matematyka (kl. 5α, IIg)


GRZEGORZ
JARAUSZ

język angielski (kl. 0-3 SP)


MONIKA
JARNICKA-STOLARSKA

język angielski (kl. 4β, 5-6)


ALEKSANDRA
DUDA-KWAŚNIEWICZ

język angielski (kl. 5α, 5γ, 6α IIIG)
wychowawca świetlicy


ALEKSANDRA
FOLEK

język hiszpański (kl. 3β, 4γ, 5α, 5β, 7α, 7µ, IIg, IIIg), świetlica szkolna


JOLANTA
WARDENCKA - IWAN

język niemiecki (kl. 3α, 5α, 5β, 7α, 7µ)


DANUTA
SIKORA

chemia (7α, 7µ, IIg, IIIg)


TERESA
OJRZYŃSKA

fizyka (7α, 7µ, IIg, IIIg)


SABINA
KABUS

zajęcia techniczne (kl. 4-6 SP, IIg)


ALICJA
KOTYL

muzyka (kl. 2α, 2β, 3α, 3β, 5β, 6α, 6β, 7α, 7µ)


DOMINIKA
LENSKA

muzyka (kl. 0, 2α, 5α, 5β, 5γ, 6α),


KRZYSZTOF
TRACKI

historia (kl. 4α, 4γ, 5α, )


IZABELA
KULIK-IZYDORCZYK

religia (0-8 SP, gimnazjum),


KAROLINA
KOSTRZEWSKA

edukacja dla bezpieczeństwa (8α, 8µ)


JOANNA
DINGES

doradztwo zawodowe (kl.7α, 7µ)


IZABELA
LIGUZIŃSKA-WOŁOWIEC

logopeda


TERESA
SMOLKA

psycholog szkolny


ANNA
BĄK

pedagog szkolny, logopeda


ANNA
WÓJCIK

pedagog szkolny
wychowawca świetlicy


PATRYCJA
SOBCZYK

świetlica (kl.0-2)


EVA
PIOTROWSKA

native speaker – j. ang. (kl. 1-7, gimnazjum)


JÓZEF
NIEDŹWIECKI

teatr
WYCHOWAWCA ŚWIETLICY


BEATA
CHREN

teatr
Close
Facebook
Facebook
YouTube