Władze Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach

Społeczne Towarzystwo Edukacyjne w Katowicach jest organem założycielskim i prowadzącym Społeczne Przedszkole, Szkołę Podstawową i Gimnazjum "OMEGA". Od kwietnia 2005 roku Stowarzyszenie posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Skład Zarządu Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego

Jerzy Seremak

Prezes Zarządu

Aleksandra Wolska-Balina

Wiceprezes Zarządu

Grzegorz Pilarczyk

Wiceprezes Zarządu
Skład Komisji Rewizyjnej Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego

Marta Smołka

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

Jarosław Opitek

Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej

Ewa Fidyk

Sekretarz Komisji RewizyjnejStatut Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.