Nowy Samorząd Uczniowski przejął ster!

Po przeprowadzonych wyborach nadszedł czas na przekazanie władzy nowej Radzie Samorządu Uczniowskiego. Nowy Samorząd Uczniowski dziękuje społeczności uczniowskiej za kredyt zaufania jakim został obdarzony w wyborach oraz zobowiązuje się godnie reprezentować uczniów i wypełniać swoje obietnice przedwyborcze.

Oto Wasz Samorząd:

GRZEGORZ ŻMUDA( kl.7 mi)- Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

ZUZANNA PIGUŁA( kl.5 b) oraz MIKOŁAJ RYBICKI ( kl.7 mi) – Zastępcy Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

GABRIELA KRAWCZYK( kl4 a)- Sekretarz Samorządu Uczniowskiego

MICHAŁ KOŁODZIEJ (kl.7 mi)- Skarbnik Samorządu Uczniowskiego.

MGR MARIUSZ WARDYNIEC -Opiekun Samorządu

MGR ŁUKASZ GĄDZIK- Rzecznik Praw Ucznia:)

22219528_1813894308651339_1362377728_o
Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.