Mikołajki w Zespole Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu

Dnia 6 grudnia, w jedno z ulubionych świąt wszystkich dzieci, a mianowicie w Mikołajki wolontariuszki z naszej szkoły-  Maja Pawłowska oraz Julka Doroniewicz wybrały się do Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4 w Sosnowcu. Przebrały się za Mikołajkę oraz renifera Rudolfa i w tych oto strojach rozdawały dzieciom oraz młodzieży zdrowe, przepyszne mandarynki oraz słodycze ze zbiórki zorganizowanej w naszej OMEDZE. Za słodycze, które wywołały wiele uśmiechów na twarzach dzieci z czwórki serdecznie dziękujemy w ich imieniu oraz w imieniu Szkolnego Klubu Wolontariatu.  Dzięki Wam pojawiło się pełno szczerych uśmiechów w ten dzień.

Maja Pawłowska SKW Omega

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.