Mikołajki w Zespole Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu

Dnia 6 grudnia, w jedno z ulubionych świąt wszystkich dzieci, a mianowicie w Mikołajki wolontariuszki z naszej szkoły-  Maja Pawłowska oraz Julka Doroniewicz wybrały się do Zespołu Szkół Specjalnych Nr 4 w Sosnowcu. Przebrały się za Mikołajkę oraz renifera Rudolfa i w tych oto strojach rozdawały dzieciom oraz młodzieży zdrowe, przepyszne mandarynki oraz słodycze ze zbiórki zorganizowanej w naszej OMEDZE. Za słodycze, które wywołały wiele uśmiechów na twarzach dzieci z czwórki serdecznie dziękujemy w ich imieniu oraz w imieniu Szkolnego Klubu Wolontariatu.  Dzięki Wam pojawiło się pełno szczerych uśmiechów w ten dzień.

Maja Pawłowska SKW Omega