Kotlina Kłodzka oraz Skalne Miasto – wycieczka klas 5b, 6a,6b

W dn. 05.- 06.10.2017 klasy 5B, 6A, 6B odwiedziły Kotlinę Kłodzką oraz Skalne Miasto w Czechach. Atrakcji i emocji było co nie miara- kto nie chciałby znaleźć sztabki złota w kopalni tego kruszcu, wysłuchać mrożącej krew w żyła historii arszeniku, przejechać się podziemnym pendolino z prędkością wyciskającą z oczu łzy, przeczołgać się korytarzami minerskimi w twierdzy Kłodzko, uczestniczyć w rejsie Tytanikiem po jeziorach Skalnego miasta? Nam bardzo się podobało i na pewno chcielibyśmy coś podobnego powtórzyć.

1

2

3

4

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.