Konkurs recytatorski „Wiersze Juliana Tuwima”

Dnia 9 maja w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „Wiersze Juliana Tuwima”. Dzieci z klas 0-2 wystąpiły na scenie recytując wybrany przez siebie wiersz.

Pierwsze miejsce zdobyli:

Karolina Żmuda

Amelia Hołdan

Bartek Gąsior

Wszyscy uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością wierszy i grą aktorską. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.