Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

Tradycyjnie organizowany koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka ze względu na ferie zimowe, odbył się w tym roku nieco później. Jak co roku w naszej szkole gościliśmy licznie przybyłą, wyjątkową publiczność- Szanowne Babcie i Dziadków. Swoje muzyczne talenty zaprezentowali wszyscy uczniowie klas młodszych i wybrani uczniowie klas starszych. Były występy zbiorowe oraz popisy solowe. Gromkimi brawami Babcie i Dziadkowe  nagradzali wysłuchane piosenki i utwory instrumentalne.  

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.