Kartki świąteczne dla podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno- Wychowawczego w Chorzowie

19.12.2019r. uwieńczyliśmy naszą coroczną grudniową akcję „Kartki świąteczne dla podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno- Wychowawczego w Chorzowie”. Wraz z uczennicami Zosią i Michaliną z klasy 6y oraz przygotowanymi przez naszych uczniów kartkami świątecznymi, odwiedziliśmy Ośrodek, złożyliśmy życzenia od całej społeczności Omegi i wręczyliśmy upominki.

Głównym celem grudniowej akcji było uwrażliwienie naszych uczniów na zagadnienie niepełnosprawności, zachęcenie uczniów do burzenia funkcjonujących w świadomości społecznej stereotypów dotyczących osób niepełnosprawnych, a także kształtowanie pozytywnej postawy wobec tychże osób.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom, a w szczególności pragniemy podziękować Zosi i Michalinie, które godnie reprezentowały naszą społeczność podczas spotkania w Ośrodku.

Anna Wójcik – pedagog szkolny

Izabela Liguzińska- Wołowiec – logopeda

img_20191219_113714

img_20191219_114006

Close
Facebook
Facebook
YouTube