GŁOSUJ NA OMEGOWE PROJEKTY!!!!

Trzy zespoły z naszej szkoły biorą udział w konkursie Nowej Ery Projekt z klasą.

Klasy 4-6 realizują projekt Świetlicowy Klub OMEGI Mediator (nr projektu 819).

Klasy 7 realizują filmowy projekt Zakręceni (nr projektu 979).

Klasa 2 gimnazjum realizuje projekt U lekarza – lekcja języka angielskiego z wykorzystaniem ICT (nr projektu 790).

Szczegółowe opisy działań znajdują się na stronie internetowej Nowej Ery.

Jedną z kategorii, w której projekty są oceniane jest głosowanie internautów. Prosimy zatem o Wasze głosy. Każdego dnia można zagłosować na jeden projekt ze szkoły podstawowej i jeden ze szkoły ponadpodstawowej (gimnazjum).

Aby oddać głos należy wejść na stronę:  https://projektzklasa.pl/component/projektzklasa8/projekty.html, odnaleźć wybrane numery projektów i kliknąć „głosuj”.

Głosowanie internetowe rozpoczyna się w dniu 4 grudnia 2017r. i trwa do 14 grudnia 2017r. do północy (23:59).