GŁOSUJ NA OMEGOWE PROJEKTY!!!!

Trzy zespoły z naszej szkoły biorą udział w konkursie Nowej Ery Projekt z klasą.

Klasy 4-6 realizują projekt Świetlicowy Klub OMEGI Mediator (nr projektu 819).

Klasy 7 realizują filmowy projekt Zakręceni (nr projektu 979).

Klasa 2 gimnazjum realizuje projekt U lekarza – lekcja języka angielskiego z wykorzystaniem ICT (nr projektu 790).

Szczegółowe opisy działań znajdują się na stronie internetowej Nowej Ery.

Jedną z kategorii, w której projekty są oceniane jest głosowanie internautów. Prosimy zatem o Wasze głosy. Każdego dnia można zagłosować na jeden projekt ze szkoły podstawowej i jeden ze szkoły ponadpodstawowej (gimnazjum).

Aby oddać głos należy wejść na stronę:  https://projektzklasa.pl/component/projektzklasa8/projekty.html, odnaleźć wybrane numery projektów i kliknąć „głosuj”.

Głosowanie internetowe rozpoczyna się w dniu 4 grudnia 2017r. i trwa do 14 grudnia 2017r. do północy (23:59).

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.