Europejski Dzień Języków Obcych 2017

W dniu 26.09. 2017 odbyły się jak co roku obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych. Wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Europejskim Kole Fortuny- pytania, na które musieli udzielić odpowiedzi dotyczyły trzech obszarów językowych: niemieckiego, hiszpańskiego i angielskiego. Wiedza uczniów Omegi jest naprawdę zdumiewająca. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy już teraz na Europejski dzień Wiosny 2018.

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.