Dzień Rodziny

Dnia 31 maja klasa „0” wystąpiła przed rodzicami z okazji „Dnia Rodziny”. Uczniowie przedstawili w języku angielskim piknik „Hello spring”, zatańczyli układ taneczny i wspaniale ukazali zasady bezpieczeństwa w przedstawieniu „Nieznajomy”.

Dzieci wzruszyły rodziców wierszami i piosenkami dla mamy i taty. Było wesoło, śpiewająco i wzruszająco. Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom prezenty i laurki.

1

2

3

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.