Dzień Otwarty Szkoły

Co można robić w szkole w sobotę?

W Omedze w sobotę dowiesz się jak po hiszpańsku powiedzieć głowa, a po angielsku stopa, poznasz oznaczenia zasadowości i kwasowości substancji, wykryjesz witaminę C, nauczysz się udzielać pierwszej pomocy, pośpiewasz w obcych językach, poznasz pastę słoniową oraz zasady elektrostatyki… Prawda, że to dużo? Ale to nie wszystkie atrakcje, które miały dziś miejsce! Dzień Otwarty naszej Szkoły to jeszcze pokaz aikido, rekrutacja dla młodszych poprzez zabawę, inscenizacja przygotowana przez uczniów i liczne doświadczenia. Podsumowując – to zdecydowanie nie jest stracona sobota! Dziękujemy wszystkim obecnym – rodzicom i uczniom za aktywny udział w proponowanych przez nas zajęciach i miejmy nadzieję – do zobaczenia!

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube