Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 13 października wszyscy uczniowie OMEGI, nie zważając na przesądy, zebrali się w sali gimnastycznej, aby wspólnie obchodzić zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej. Podziękowali dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły za poświęcenie i trud, jaki wkładają w edukację i wychowanie swoich podopiecznych. Wyśpiewali, wytańczyli i wyrecytowali piękne życzenia, podkreślając przy tym, że doceniają profesjonalizm, pasję i serdeczność, z którymi spotykają się na co dzień.