Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 13 października wszyscy uczniowie OMEGI, nie zważając na przesądy, zebrali się w sali gimnastycznej, aby wspólnie obchodzić zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej. Podziękowali dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły za poświęcenie i trud, jaki wkładają w edukację i wychowanie swoich podopiecznych. Wyśpiewali, wytańczyli i wyrecytowali piękne życzenia, podkreślając przy tym, że doceniają profesjonalizm, pasję i serdeczność, z którymi spotykają się na co dzień.

 

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.