Dzień Edukacji Narodowej 2018

12 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przygotowany przez klasę 8 mi program artystyczny i piosenki zaśpiewane przez chórek szkolny, spotkały się dużym aplauzem publiczności. Po części artystycznej uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i wręczyli im kwiaty. Pani Dyrektor Ilona Helik podziękowała nauczycielom za włożony w pracę trud oraz ich troskę wobec swoich wychowanków i życzyła im dalszych sukcesów. Wyróżniający się pracą nauczyciele: p. Adriana Baron, p. Marta Kubarek i p. Ewa Klimek otrzymały nagrodę Dyrektora. Społeczności szkolnej został również przedstawiony nowy samorząd szkolny w składzie:

Przewodnicząca: Marta Pilarczyk,

Zastępca: Aleksandra Kołodziej,

Zastępca: Paulina Nocoń,

Członkowie: Gabriela Krawczyk,Grzegorz Żmuda.

Opiekunami Samorządu zostali: Pani Monika Woynar i Pan Mariusz Wardyniec.

Rzecznikiem Praw Ucznia została Pani Marta Kubarek.

Galeria

Close
Facebook
Facebook
YouTube