Członkowie Klubu w roku szkolnym 2017/2018

„Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia”

Szkolny Klub Wolontariatu

Opiekun: M. Tomaszewska

Członkowie Klubu w roku szkolnym 2017/2018

 Nadia Nawrot

Julia Kwaśniewska

Oliwia Bujoczek

Maja Ochalik

Ania Słowik

Mateusz Czapla

Magdalena Jabłońska

Emilia Pierzyńska

Konrad Knot

Karol Lalik

Oskar Franke

Amelia Zatoń

Robert Zatoń

Emilia Urbańska

Maja Pawłowska

Weronika Bajdel

Emilia Górecka

Julia Doroniewicz

Małgorzta Pardela

Michał Pardela

Julia Szymańska

Paulina Zwyrtek

Close
Facebook
Facebook
YouTube

Podaruj nam 1% podatku!


Szanowni Państwo,


w najbliższych dniach zbliżamy się do podjęcia decyzji o przekazaniu naszych podatków organizacji pożytku publicznego. Wśród wielu szczytnych celów edukacja, a szczególnie edukacja naszych dzieci wydaje się być jedną z najważniejszych inwestycji dla budowania przyszłości. Dlatego Zarząd Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach serdeczne prosi wszystkich rodziców i sympatyków naszej szkoły o przekazanie 1% swoich podatków na cele Towarzystwa. Otrzymane w ten sposób pieniądze chcemy przekazać na zakup wyposażenia sal lekcyjnych w Zespole Szkół „OMEGA” im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach.


Aby przekazać 1% podatku należy w zeznaniu o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) podać numer wpisu do krajowego Rejestru Sądowego (KRS), tak jak zapisano poniżej:KRS: 0000096101


 

Licząc na Państwa pomoc SERDECZNE DZIĘKUJEMY.