„Bajki o dobrych wilkach”

W środę, 11.01.2017 o godz. 16:30 rusza sprzedaż płyty audio pt: „Bajki o dobrych wilkach.”

(Hol przy wejściu do szkoły). Cena>10 zł – co oznacza, że liczymy na Państwa hojność.

Z największą satysfakcją i przyjemnością informuję, że w końcu mogę ogłosić wyniki konkursu i akcji – Bajki o dobrych wilkach (zbiórka funduszy dla WWF na ochronę polskiego wilka). Pierwszy etap stanowił konkurs na bajkę o dobrym wilku oraz na okładkę płyty audio z bajkami.

Na naszej płycie znajdują się bajki następujących uczniów, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i  gratulujemy wspaniałych umiejętności pisarskich i wyobraźni:

1. Bajka o dobrym wilku. Autor: Maciej Guliński,5a. Czyta Paweł Kołodziej, IIG
  2.  Zembul i owieczki. Autor: Jakub Nizielski, 5a. Czyta P. Stołtny, A. Witek, II G
  3.  Bajka o dobrym wilku. Autor: Zofia Smołka, 5a. Czyta Cezary Smolka, IIG
  4.  Opowieść o dobrym wilku. Autor: Jakub Cwajna, 5a, Czyta Łukasz Serwatka, II G
  5. Dobry wilk, Autor: Julia Szymańska, IIG. Czyta: Wiktoria Myrta, IIG
  6. Bajka o wilku Zygmuncie, Autor: Zofia Mierzejewska-Dwornik, Czyta: Paulina Zwyrtek, IIG
  7. Bajka o dobrym wilku. Autor: Mateusz Pichlak, kl. 5a, Czyta: Paulina Zwyrtek, IIG
  8. Bajka o dobrym wilku. Autor: Cezary Smolka, kl. IIG. Czyta: Julia Szymańska, IIG
  9.  Bajka o dobrym wilku Autor: Maciej Bała, kl. 4a, Czyta: Monika Tomaszewska
  10. Czerwony Kapturek, cz. 2. Autor: Paweł Kołodziej, kl. IIG, Czyta: Wiktoria Myrta, IIG

Bardzo dziękujemy uczniom kl. II G, którzy z dużym zaangażowaniem, pokonując tremę użyczyli swoich głosów byście mogli usłyszeć bajki o dobrych wilkach.

Okładkę – przepiękną dzięki pracom uczennic kl. 6 mi- Dominiki Zjawiony oraz Julii Doroniewicz.  Dziewczyny- taki talent to prawdziwy majątek!:)

Serdeczne podziękowania dla:

1. A. Lisowskiej- Mrozowskiej (okładka)
  2. B. Fuklina i p. J. Tomaszewskiego (nagranie CD)
  3. P. Matysek (wydruk)

oraz dla wszystkich, którzy wzięli udział  w naszych konkursach.

Organizator: M. Tomaszewska

okladka_bajki-o-wilkach-03-4